Kurumsal

Mayer Lubrication

Ülkemizin önde gelen madeni yağ üreticilerinden biri olan Mayer Lubrication kurulduğu yıldan bu yana, yüksek performanslı ürünlere önem veren tüketicilerin tercihi olarak geniş ürün çeşitliliğiyle; binek araç motor yağları, motosiklet yağları, zirahi yağlar, ağır hizmet dizel motor yağları, otomatik şanzıman yağları, diferansiyel yağları, hidrolik sistem yağları, gresler, kapalı sistem dişli yağları, marine yağları, kızak yağları, kompresör yağları, ısı transfer yağı, antifrizler, adblue, direksiyon fren hidrolik yağları, aksesuarlar bulunmaktadır. Firmamız sektöründe kuruluşundan bu yana kalitesi ve yüksek performansı ile kalıcı yerini kısa süre içerisinde piyasadaki yerini alan Mayer Lubrication yurt içindeki başarılarını yurt dışına taşıyarak ihracata yönelip satışlarını arttırmayı başarmıştır. Mayer Lubricatıon madeni yağ üretiminde gelişen teknolojiyi uygulayarak müşterilerine yüksek performanslı ürünler ve hizmet sunmaktadır.

Vizyon & Misyon

Ülkemizde ve dünyada ürün ve hizmet kalitesi ile müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteden asla ödün vermeyerek dünya pazarlarında tercih edilen markalar arasında yer almaktır.

Ürün çeşitliliğimiz ile müşterilere yüksek performanslı ürünler sunarak, kalitemizden ödün vermeden üstün hizmet anlayışıyla markamızı dünya pazarlarına ulaştırmak.

Welcome banner Image